تبلیغات
فتو سلام - ترفندهای فتوشاپ (حرفه ای ها بخوانند)
پونیشا :: نیروی کار مجازی

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 1 دی 1388

آموزش 1) گرفتن خروجی بصورت وكتور از نرم افزار kelk 2000
اكثر طراحان با نرم افزار معروف kelk كار كردند ولی شاید مشكل اكثر اونها عدم توانایی در گرفتن خروجی از این نرم افزار باشه (البته نسخه ی كرك شده این مشكل رو داره) و برای حل اون پس از طراحی با كلید Print Screen كیبورد از صفحه ی نمایش عكس گرفته و اونو تو فتوشاپ Paste می كنند . خوب مشخصه كه با این كار لبه ی كاراكترها بصورت دندانه دندانه و نامنظم خواهد شد . برای حل این مشكل ما به نرم افزارهای معروف به پرینتر مجازی نیاز داریم كه اگه تو گوگل سرچ كنید چندتایی از اونو پیدا می كنید . ولی روش ساده تر نصب نرم افزار Adobe Acrobat Professional هست (منظورم نسخه ی حرفه ای این نرم افزار هست نه Acrobat Reader) . پس از نصب این نرم افزار یك پرینتر مجازی به لیست پرینترهای شما اضافه می شه . حالا كافیه پس از نوشتن و طراحی در kelk ، از منوی فایل پرینتر را انتخاب و از لیست پرینترها Adobe PDF رو انتخاب كنید . با این كار یك فایل PDF برای شما ساخته می شه كه می تونید اونو با نرم افزار فتوشاپ یا كارل درو باز كنید .

آموزش 2) كلیدهای میانبری كه در فتوشاپ نمی دانید
در این بخش برخی از كلیدهای مخفی نرم افزار فتوشاپ را بررسی می كنیم . برخی از این كلیدها در بخش آموزش برای مبتدیان نیز آمده است :

*
انتخاب سریع لایه : شاید بسیاری از شما برای انتخاب لایه ی موردنظر از پنجره ی لایه ها این كار را انجام می دهید . ولی در طرحهایی با لایه های زیاد این عمل كمی وقت گیر خواهد بود . برای انتخاب سریعتر لایه می توانید به دو صورت عمل كنید . روش اول اینكه در صفحه ی كار روی شی ء موردنظر كلیك راست كنید و از لیست باز شده لایه ی موردنظر را انتخاب كنید . ولی اكثر شما مثل من نامی برای لایه ها انتخاب نمی كنید و ممكن است در لیست باز شده جملاتی چون Layer 1 ،* Layer 2 ، Layer 3 و ... را مشاهده كنید كه باز انتخاب در این حالت مشكل است . راه حل دیگر نگهداشتن كلید Ctrl و كلیك روی شیء موردنظر در صفحه ی كار است . با این كار لایه ی موردنظر به سرعت انتخاب خواهد شد .
* تكثیر یك لایه (Duplicate Layer) : برای گرفتن كپی از یك لایه كافی است كلید Alt سمت چپ كیبورد را پایین نگه داشته و در صفحه ی كار شیء موردنظر را انتخاب و drag كنید (بكشید) با این كار یك كپی از آن شیء در صفحه قرار می گیرد.
*
جابه جایی صفحه زمانی كه صفحه در حالت زوم قرار دارد : زمانی كه صفحه ی كار را زوم می كنید امكان نمایش تمام صفحه از شما گرفته می شود . برای مشاهده ی دیگر نقاط صفحه مجبور خواهید از نوارهای افقی و عمودی اسكرول استفاده كنید . برای جابه جایی سریعتر می توانید كلید Space را نگهداشته ، با موس صفحه را گرفته و به این طرف و آن طرف بكشید .
*
افزایش یا كاهش حالت مرئی (شفافیت) بودن شیء (Opacity) : با انتخاب لایه ی موردنظر و انتخاب اعداد بالای صفحه ی كیبورد می توانید میزان شفافیت شیء را تنظیم كنید . این عمل را می توانید در بخش لایه ها و قسمت Opacity نیز انجام دهید.
*
Zoom in و Zoom out سریع : با تركیب كلید CTRL با كلیدهای + و – می توانید صفحه را زوم یا از زوم خارج كنید . این عمل با تركیب كلیدهای Alt+Space و Ctrl+Space و همچنین با چرخ وسط موس نیز این عمل امكانپذیر است .
*
حركت یك شیء در خط افق یا عمودی : با انتخاب یك شیء و نگهداشتن كلید Shift و كشیدن شیء موردنظر روی صفحه ، شی در راستای افق یا عمودی (بصورت مربعی) حركت خواهد كرد.
كلیدهای میانبر بیشمارند كه در این بخش به مهمترین آنها اشاره شد .


آموزش 3) انداختن پس زمینه ی دلخواه پشت متن
شاید برای شما پیش اومده باشه كه بخواهید پس زمینه ی یك متن ، عكس دلخواه خودتونو بندازید . در این آموزش از دو روش متفاوت این كار رو انجام خواهیم داد . روش اول استفاده از پترن و روش دوم ایجاد Clipping Mask :
روش اول : ابتدا عكس دلخواه را با نرم افزار فتوشاپ باز كنید . سپس از منوی Edit گزینه ی Define Pattern رو انتخاب كنید . یك اسم دلخواه برای پترن جدید انتخاب و روی ok كلیك كنید . حالا یك صفحه ی جدید در فتوشاپ باز كنید و متن مورد نظر خودتونو با ابزار Type Tools وارد كنید . در ادامه روی لایه ی متن دوبار كلیك كنید تا پنجره ی Layer Style باز بشه . در این پنجره گزینه ی Pattern Overlay را انتخاب كنید و از لیست پترن ها ، پترن جدیدی كه اضافه كردین رو انتخاب كنید . با كلیك روی صفحه و كشیدن عكس می تونید جای عكس پس زمینه رو عوض كنید .
روش دوم : ابتدا عكس مورد نظر رو باز كنید . سپس در همین صفحه متن مورد نظر رو تایپ كنید . در این حالت لایه ی مربوط به عكس بایستی بالای لایه ی متن قرار داشته باشه ، اگه اینطور نیست با جابجایی لایه ها در پنجره ی لایه ها سعی كنید لایه عكس رو بالا قرار دهید . در ادامه روی لایه ی عكس كیك كنید و میانبرهای Ctrl+G رو فشار دهید . همچنین می تونید كلید Alt رو نگه داشته و موس رو بین دو لایه (عكس و متن) طوری قرار بدین كه نشانگر موس بصورت دو دایره با یك فلش كوچك تبدیل بشه و سپس كلیك كنید . همونطور كه می بینید كنار لایه ی عكس یك فلش كوچك ظاهر می شه و عكس در پس زمینه ی متن قرار می گیره . با جابجایی عكس می تونید پس زمینه ی متن رو به دلخواه تغییر دهید .


آموزش 4) ایجاد افكت سوخته اطراف متن
بسیاری از طراحان از افكت های موجود در پنجره ی Layer Style استفاده ی بهینه نمی كنند . مثلاً در ایجاد سایه اطراف یك متن معمولاً یك رنگ سیاه انتخاب می كنند و تنها زحمتی كه به خود می دهند جابه جا كردن یا احیاناً بزرگ یا محو كردن سایه است . در این آموزش به شما یاد خواهم داد كه چگونه با همین افكت ساده ی سایه می توان یك حاله ی سوخته اطراف متن ایجاد كرد . برای این كار لازم است كه پس زمینه ی متن یك عكس قرار داشته باشد . پس یك عكس وارد فتوشاپ كنید و روی عكس متن موردنظر را تایپ كنید . حال روی لایه ی متن دوبار كلیك كنید تا پنجره ی Layer Style باز شود . گزینه ی اول كه مربوط به افكت سایه است (Drop Shadow) را انتخاب كنید . از قسمت Blend mode در این پنجره ، یكی از حالات Color Burn یا Hard Mix را انتخاب كنید . بررسی بقیه ی حالات بد نیست . همانطور كه می بینید اطراف متن بصورت سوخته در خواهد آمد كه با انجام تنظیمات دیگر این بخش می توانید میزان سوختگی را تغییر دهید.


آموزش 5) تلفیق جادویی دو عكس با یكدیگر
شاید پیش آمده باشد كه بخواهید دو عكس را با یكدیگر تلفیق كنید . ساده ترین راه برای این كار استفاده از یك ترفند ساده در فتوشاپ است . برای این منظور دو عكس دلخواه كه قصد تركیب آنها با یكدیگر را دارید در فتوشاپ باز كنید . سپس یكی از عكس ها را كپی كرده و روی عكس دیگر Paste كنید . در اصل در این حالت شما دو لایه خواهید داشت . حال بالاترین لایه را در پنجره ی لایه ها انتخاب كنید و در بالای همین پنجره و در لیست كشویی (لیستی كه كنار بخش تنظیمات شفافیت قرار دارد) به جای حالت Normal حالت Vivid light را انتخاب كنید . همانطور كه مشاهده می كنید دو تصویر با یكدیگر تركیب خواهند شد . روش بهتر آن است كه یك عكس را بصورت سیاه و سفید روی عكس رنگی قرار دهید و این ترفند را در مورد آن آزمایش كنید .


آموزش 6) ایجاد طرح های پلاسمایی
این آموزش بسیار ساده و در عین حال زیباست . برای شروع یك صفحه ی كاری جدید باز كنید و رنگ پس زمینه را مشكی انتخاب كنید . حال رنگ قرمز را انتخاب كنید . حال با كمك ابزار Ellipse Tool (ابزار رسم بیضی) و با نگهداشتن Shift یك دایره رسم كنید . حال بیضی را از حالت Shape خارج كنید . برای این منظور روی لایه ی مربوط به بیضی كلیك راست كرده و Resterize Layer را انتخاب و پس از آن Ok را كلیك كنید . حال از منوی فیلتر (Filter) بخش Blur و زیر مجموعه ی Gaussian Blur را انتخاب كنید . در قسمت مربوط به Radius مقداری بزرگتر از 10 را انتخاب و روی Ok كلیك كنید . تا اینجای كار باید یك دایره ی محو شده در یك صفحه ی سیاه رنگ داشته باشید . حال می خواهیم روی دایره چند افكت ساده قرار دهیم . برای این منظور پس از انتخاب لایه ی دایره پنجره ی Layer Style را باز كنید . برای باز شدن این پنجره می توانید روی لایه دو بار كلیك كنید و یا از منوی Layer بخش Layer Style را اجرا كنید . می خواهیم دو افكت سایه بر روی دایره اعمال كنیم . برای این منظور در پنجره ی Layer Style:
1- بخش Inner Shadow را كلیك كنید و تنظیمات آنرا بصورت زیر قرار دهید :
Mode : Color Burn ، Distance : 21 ، Chock : 30 و Size : 5
2- قسمت Outer Shadow را نیز كلیك كرده و تنها مد را به حالت Vivid light تغییر دهید .
حال تغییرات را اعمال كنید (روی Ok كلیك كنید) تا پنجره بسته شود .
برای مشاهده ی اثر پلاسما لازم است از دایره ی حاصل یك كپی ایجاد كنیم . برای این منظور كلید Alt را پایین نگهداشته و پس از انتخاب دایره در صفحه با موس آن را بكشید . همچنین می توانید با كلیك راست روی لایه ی دایره Duplicate Layer را انتخاب كنید . پس از اینكار و با جابه جایی و نزدیك كردن دو دایره ی حاصل به یكدیگر خواهید دید كه دایره ها بصورت پلاسمایی در یكدیگر محو می شوند .


آموزش 7) جلوه دهی به عكس
در این آموزش قصد دارم روش جلوه دهی به یك عكس را به شما آموزش دهم . برای این كار ابتدا عكس دلخواه خود را باز كنید . سپس یك كپی از آن بگیرید . برای این منظور روی لایه ی عكس راست كلیك كرده و Duplicated Layer را انتخاب كنید . حال روی لایه ی بالایی كلیك كرده و در پنجره ی لایه ها و در بخش مُد (بخش كشویی كه كنار Opacity قرار دارد) به جای حالت Normal یكی از حالات Soft Light یا Hard Light را انتخاب كنید .


آموزش 8) ایجاد خطوط موازی روی عكس
شاید طرح هایی را دیده باشید كه برای ایجاد زیبایی و جلوه در آنها یكسری خطوط موازی روی طرح ایجاد شده . در این آموزش قصد داریم چگونگی ایجاد این خطوط را برای شما توضیح دهم . برای شروع كار ابتدا یك فایل جدید با ابعاد 2*4 و بدون پس زمینه (Transparent) ایجاد كنید . سپس به هر طریقی كه می دانید نصف صفحه را با رنگ موردنظر پر كنید (می توانید نصف بالای صفحه را با ابزار Rectungular Marquee Tool انتخاب و سپس آن را با رنگ مورد نظر پر كنید) در اینحالت بایستی 2*2 بالای صفحه حاوی رنگ موردنظر و 2*2 نصف پایین صفحه بدون پس زمینه باشد . حال از منوی Edit گزینه ی Define Patern را انتخاب كرده و پس از انتخاب نام دلخواه پنجره را Ok كنید . حال عكس مورد نظر كه قصد انداختن خطوط روی آنرا دارید باز كنید . سپس یك لایه جدید روی آن ایجاد كنید و در ادامه از منوی Edit گزینه ی Fill را انتخاب كنید . در پنجره ی باز شده و در بخش Use حالت Pattern و از لیست پترن ها پترن جدیدی را كه ایجاد كرده اید انتخاب كنید . پس از آن Ok را كلیك كنید تا نتیجه را مشاهده كنید . همانطور كه مشاهده می كنید روی تصویر شما یكسری خطوط موازی خواهد افتاد كه می توانید به دلخواه خود میزان شفافیت یا رنگ آن را تغییر دهید (به نقل از سایت www.majidonline.com)


آموزش 9) كلیدهای میانبری كه در فتوشاپ نمی دانید (بخش دوم)
در ادامه ی معرفی كلیدهای میانبر دانستن میانبرهای زیر خالی از لطف نیست :

1.
اگر در هنگام اجرای فتوشاپ تركیب كلیدهای ALT+CTRL+SHIFT را فشار دهید ، كلیه ی تنظیمات نرم افزار به حالت اولیه (كارخانه) باز خواهد گشت . در مواردی كه مشكلی در فتوشاپ پیش آمده باشد ، اجرای این دستور كارآمد خواهد بود .
2.
برای مخفی كردن تمام لایه ها غیر از یكی ، كافی است كلید Alt را نگهداشته و روی آیكون چشم كنار لایه ای كه نمی خواهید مخفی شود كلیك كنید . با این كار غیر از این لایه بقیه ی لایه ها مخفی خواهند شد .
3.
زمانی كه افكت سایه را روی یك شیء اجرا می كنید ، می توانید به جای تعیین موقعیت سایه با تعیین عدد در بخش تنظیمات ، با كمك موس سایه را گرفته و این طرف و آنطرف بكشید .
4.
میانبر جادویی دیگر تركیب كلیدهای CTRL+ALT+SHIFT+E است . با تركیب این چهار كلید از تمام لایه های موجود در طرح كپی گرفته شده و كل محتویات لایه ها در قالب یك لایه Paste خواهند شد .
5.
با دابل كلیك روی صفحه ی خاكستری (میز كار) در فتوشاپ می توانید پنجره ی باز كردن فایل را اجرا كنید . همچنین با نگهداشتن Ctrl و دابل كلیك روی صفحه می توانید یك New باز كنید .
6.
شاید در مواردی خواسته باشید تمام پنجره های باز شده در فتوشاپ را در یك لحظه ببندید . برای این كار كلید Shift را نگهداشته و با موس به منوی File رفته و Close را كلیك كنید .
7.
در مواردی كه می خواهید از ابزارهای مخفی در جعبه ی ابزار استفاده كنید ، به جای كلیك روی ابزار و انتظار برای باز شدن لیست دیگر ابزارها كافی است كلید Alt را نگهداشته و روی ابزار كلیك كنید . برای مثال كلید Alt را نگهداشته و روی ابزار Brush در جعبه ابزار كلیك كنید . در اینصورت Pencil Tool اجرا خواهد شد .
8.
در مواردی كه بخواهید لایه ای زیر لایه ی جاری ایجاد شود ، كلید Ctrl را نگهداشته و روی آیكون new layer در پنجره ی لایه ها كلیك كنید .
9.
با انتخاب یك لایه و اجرای كلیدهای SHIFT+CTRL+ALT+T می توانید شیء موجود در لایه را تكرار و كپی كنید .
10.
برای رسم یك خط مستقیم با كمك ابزار Brush كافی است این ابزار را انتخاب كرده ، روی مكان موردنظر یك نقطه ایجاد كنید . سپس كلید Shift را نگهدارید و در مقصد یعنی در جایی كه می خواهید خط تا آنجا كشیده شود كلیك كنید .
11.
برای سوئیچ بین چند پنجره ی باز در فتوشاپ می توانید از تركیب كلیدهای Ctrl+Tab استفاده كنید . این كار با تركیب كلیدهای Ctrl+F6 نیز امكانپذیر است .
12.
تركیب كلیدهای Shift+Tab بصورت موقت تمام پنجره ها یا بهتر بگویم پالت های در حال اجرا در فتوشاپ را مخفی می كند . برای ظاهر كردن آنها كافی است یكبار دیگر این تركیب را اجرا كنید .
همچنین كلید Tab به تنهایی باعث مخفی شدن تمامی پالت ها و ابزارهای فتوشاپ خواهد شد . با زدن مجدد این كلید نیز ابزارها و پنجره ها مجددا ظاهر خواهند شد .
(ترجمه از سایت http://blogof.francescomugnai.com)


آموزش 10) افزودن بارش برف به عكس
در این آموزش یاد خواهید گرفت كه چگونه به یك عكس زمستانی دانه های برف اضافه كنیم . برای شروع ابتدا عكس موردنظر كه مسلما بایستی زمستانی باشد را باز كنید . حال یك لایه ی جدید در بالای عكس ایجاد كنید . برای این كار می توانید تركیب كلیدهای Ctrl+Alt+Shift+N را فشار دهید . لایه ی جدید را با انتخاب رنگ مشكی و با كمك ابزار Paint Bucket (سطل رنگ) از مشكی پر كنید . در این حالت شما باید یك صفحه ی سیاه روی عكس داشته باشید . سپس از منوی Filter بخش Noise و از آنجا Add Noise را انتخاب كنید. در پنجره ی باز شده مقدار نویز (Amount) ر برابر 150 قرار داده و دو گزینه ی Gaussian و Monochromatic را انتخاب كنید . حال كلید Ok را كلیك كنید تا تغییرات اعمال شود . تا اینجای كار باید صفحه ای مانند برفك تلویزیون داشته باشید . برای كاهش تندی كار از منوی Filter بخش Blur گزینه ی Blur More را انتخاب كنید تا تصویر كمی مات شود . حال از منوی Image به بخش Adjustments رفته و از آنجا اولین گزینه یعنی Level را انتخاب كنید. در پنجره ی باز شده و در زیر input level سه بخش برای وارد كردن عدد مشاهده می كنید . به ترتیب از چپ به راست اعداد زیر را وارد كنید : سمت چپ عدد162 ، وسط عدد 1 و سمت راست عدد 204 و پس از آن پنجره را تایید (Ok) كنید . با اینكار به طرز چشمگیری از میزان برف ها كاسته شده و شكل طبیعی برف تا حدودی نمایان خواهد شد . حال همین لایه و در پنجره ی لایه ها ، در بخش مُد تصویر ، مد را از حالت Normal به Screen تغییر دهید . با اینكار صفحه ی سیاه حذف شده و تنها دانه های برف قابل رویت خواهند بود . برای نشان دادن حالت ریزش برف از منوی Filter ، بخش Blur گزینه ی Motion Blur را انتخاب كرده و در پنجره باز شده مقدار Angle یا زاویه را برابر (65-) (یا مقداری كه متناسب با حالت تصویر) و مقدار Distance را 8 انتخاب كنید . پس از آن پنجره را Ok كنید . تا اینجا كار تمام است ولی برای ایجاد حالتی سه بعدی و طبیعی در تصویر می توانید این مراحل را نیز به طرح اضافه كنید : از لایه برف یك كپی بگیرید (Ctrl+j) . سپس از منوی Edit بخش Transform و از زیر منوی باز شده Rotate 180 را انتخاب كنید تا تصویر 180 درجه بچرخد . برای درشت كردن دانه ها از منوی Filter بخش Pixelate و از زیر منوی باز شده Crystallize را كلیك كنید تا پنجره ی مربوطه باز شود . حال مقدار Cell size را برابر 10 انتخاب و پنجره را Ok كنید . سپس از منوی Filter بخش Blur گزینه ی Motion Blur را انتخاب و با همان زاویه ی قبلی (65-) و با مقدار Distance برابر 16 پنجره را تایید كنید . در پایان مد لایه را از Normal به Screen تغییر دهید . (به نقل از سایت http://blog.thedesigner.ir) آموزش 11) ساخت آلبوم در فتوشاپ
در این آموزش می توانید مجموعه فایلهای تصویری موجود در یك پوشه (اعم psd ، jpg و ...( را بصورت خودكار توسط فتوشاپ در قالب یك فایل كنار یكدیگر بچینید . در اصل هدفمان این است كه كلیه ی تصاویر را با یك اندازه و در یك فایل تصویری بصورت آلبوم كنار یكدیگر قرار دهیم . این كار به خصوص زمانی كه بخواهیم مجموعه كارهایمان را به دیگران معرفی كنیم مفید خواهد بود . برای شروع پس از اجرای فتوشاپ از منوی File بخش Automate و از آنجا زیر منوی Contact sheet II را اجرا كنید تا پنجره ی مربوط به آن باز شود . در بالای پنجره ی باز شده كلیدی به نام Browse قابل مشاهده است كه با كلیك روی آن می توانید پوشه ی حاوی عكس ها را مشاهده كنید . با توجه به اینكه ساخت آلبوم طول می كشد پیشنهاد می كنم برای آزمایش پوشه ای حاوی چند عكس محدود را انتخاب كنید . پس از انتخاب مسیر پوشه ، درقسمت Document می توانید مشخصات اندازه ، رزولوشن و Mode تصویر را انتخاب كنید . با این كار تمام تصاویر با اندازه و مد انتخاب شده كنار یكدیگر قرار خواهند گرفت . در بخش سوم پنجره یعنی Thumbnails می توانید تعداد سطرها و ستون های آلبوم را تغییر دهید و در بخش انتهایی می توانید اندازه و فونتی كه برای نام فایل درج می شود را تعیین كنید . (به نقل از سایت http://www.sanecity.net) آموزش 12) ساخت افكت صاعقه ای شكل
این آموزش ساخت یك صاعقه ی فوق العاده زیبا را به شما یاد خواهد داد . برای شروع یك سند جدید در فتوشاپ ایجاد كنید . برای این كار می توانید از میانبر Ctrl+N استفاده كنید . اندازه ی سند مهم نیست ولی مد تصویر را RGB و پس زمینه ی طرح را سفید انتخاب كنید . حال رنگ مشكی را بعنوان رنگ پس زمینه (مربع رویی در جعبه ابزار) و رنگ سفید را بعنوان رنگ پیش زمینه (مربع زیرین در جعبه ابزار) انتخاب كنید . (اگر متوجه نشدید ، كلید D را فشار دهید تا بصورت خودكار این كار انجام گیرد) . در ادامه ابزار Gradiant را انتخاب كنید (می توانید كلید میانبر G را فشار دهید) و یكبار روی پس زمینه از بالا تا پایین بكشید . نتیجه ی كار باید صفحه ای باشد كه بالای آن سیاه و پایین آن سفید است . حال از منوی Filter ، بخش Render و از آنجا گزینه ی DeffrentClouds را انتخاب كنید . با اینكار لكه هایی ابر مانند روی صفحه ظاهر خواهند شد . سپس كلیدهای میانبر Ctrl+I را برعكس (Invert) شدن رنگهای پس زمینه فشار دهید . حال كلیدهای Ctrl+L را برای باز شدن پنجره ی Level فشار دهید (می توانید این كار را از منوی Image> Adjustments>Level انجام دهید) در پنجره ی باز شده و در بخش Input Level سه قسمت برای وارد كردن عدد مشاهده می كنید . در قسمت سمت چپ عدد 155 ، قسمت وسط عدد 0.44 و در بخش سمت راست عدد 255 را وارد كنید و پنجره را تایید (Ok) كنید تا تنظیمات اعمال شود . با این كار رگه هایی از صاعقه را در تصویر ملاحظه خواهید كرد . حال كلیدهای Ctrl+U را برای باز شدن پنجره Hue/Saturation فشار دهید ( می توانید از مسیر Image> Adjustments>Hue/Saturation این كار را انجام دهید) در پنجره ی باز شده و در گوشه ی پایین سمت راست گزینه ی colorize را فعال كرده و با تغییر حالات مختلف رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب و سپس پنجره را Ok كنید . كار تمام است .


منبع
http://mazaherdesigner.blogfa.com/post-6.aspx


طبقه بندی: دنیای فتوشاپ، 
ارسال توسط فتو سلام
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بیشتر به كدام قسمت از فتوشاپ نیازمندید؟

همکاری در فروش

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار